TOPlist

FOTO: Díky sdílení fotografie vypátrali policisté odcizený vůz

Hlídka místního oddělení PČR Kobylisy projížděla ve čtvrtek dopoledne svým rajónem, ostatně tak, jako každou jinou běžnou směnu. Policisté si povšimli i bílého Seatu Leon, který byl zaparkovaný v Poděbradově ulici v pražských Ďáblicích. Policisté však vozu dále nevěnovali pozornost, neboť v ulici parkují vozidla běžně a ostatně i toto dopoledne nebyl Seat jediným zaparkovaným vozem.

Policistům se blížila pauza na oběd, dojeli si proto na oddělení, kde chtěli pauzu strávit. „Na internetu jsem si otevřel facebookovou stránku Policejního deníku, a právě tam jsem viděl fotku auta, které jsme už předtím viděli. S kolegou jsme vyrazili na místo, vše jsme oznámili operačnímu důstojníkovi a přivolali jsme si technika z SKPV,“ uvedl k případu policista, který vůz vypátral.

Vozidlo se totiž ztratilo tuto noc v pražských Čimicích. Majitel vozu kontaktoval redakci Policejního deníku s tím, zda by sdílela jeho fotografii na svých stránkách. Fotku jsme samozřejmě umístili na Facebook a během necelé hodiny si jí všiml právě policista z MO PČR Kobylisy.

Technik odebral z vozidla stopy a vůz byl následně předán šťastnému majiteli. Případ nadále vyšetřuje MO PČR Bohnice. Policisté rovněž pátrají po pachateli, který vůz odcizil.

no images were found

Inzerce