TOPlist

FOTO: Části těla nalezené v Praze patří jedné ženě

O ranním nálezu torza ženského těla jsme již informovali ZDE. V odpoledních hodinách policisté přijali oznámení o dalším nálezu v třídírně odpadů v Praze 9 v ulici Pod Šancemi, kde byla nalezena lidská hlava a dolní končetiny. Následnou soudní pitvou kriminalisté zjistili, že oba tyto nálezy spolu souvisí a patří jedné ženě, která zamřela násilnou smrtí někdy v průběhu uplynulého víkendu, tedy ve dnech od 4. do 6. července.

Detektivové tedy prosí případné svědky, kteří si minulý víkend všimli kdekoliv v Praze poblíž kontejnerů na tříděný odpad něčeho podezřelého, aby se ozvali na linku 158. Tato výzva platí i pro ty, kteří ženu na fotografii poznávají, aby se také obrátili na tísňovou linku, jelikož její totožnost v tuto chvíli neznáme.

Popis: Žena ve věku okolo 25 let, vysoká 165 centimetrů, váha mezi 53 až 55 kilogramy, štíhlé postavy. Měla hnědé vlasy, které byly zesvětleny odrostlými melíry ostříhané na mikádo do tzv. podkovy. Měla šedohnědé oči, permanentní make up na obočí a na horních víčkách.

Detektivové se domnívají, že měla profesionálně provedenou pedikúru a na nehtech nohou i rukou nanesený perleťový lak se třpytkami. Velikost nohy měla 36. Zvláštním znamením je provedená plastika uší, které měla přišité. Celkově žena působila udržovaným dojmem a podle všeho o sebe dbala. Tedy s největší pravděpodobností nepatřila do komunity bezdomovců.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce