TOPlist

Berounští policisté spěchali na pomoc kolegům, po nehodě skončili v nemocnici

Na křižovatce ulic Pražská a Lidická v Berouně došlo v neděli večer k nehodě. Podle prvotního šetření policisté se zapnutým výstražným zařízením předjížděli vůz Peugeot jedoucí před nimi. Řidič tohoto vozu však podle prvotního šetření na poslední chvíli zapnul směrovku doleva a začal odbočovat.

Po srážce skončil osobní automobil ve zdi přilehlého domu, policejní vůz pak prorazil zábradlí a skončil na chodníku. Na místo okamžitě vyrazily hlídky DI PČR Beroun, Městské policie Beroun, posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje a jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun.

Dva lidé byli převezeni do hořovické nemocnice, jeden k dovyšetření a druhý, protože si při nárazu hýbl s krkem. Třetí člověk byl se zlomeninou stehenní kosti a podezřením na zlomeninu pánve převezen do pražské motolské nemocnice.

Policisté z OO PČR Beroun spěchali na pomoc svým kolegům z OO PČR Karlštejn, kteří v jedné z tamních firem hledali zloděje. Těm se nakonec podařilo utéct, policisté již nalezli pouze jejich vozidlo.

Přesné příčiny a okolnosti nehody jsou nadále v šetření.

Inzerce