TOPlist

Dvě vozidla skončila včera ráno na střeše

V pondělí 28. prosince 2015 ve 4.40 hodin řídila 29letá žena z Horažďovicka vozidlo tovární značky Fiat Punto ve směru od Horažďovic na Klatovy.

Před obcí Bystré, na zledovatělé vozovce v klesání nepřizpůsobila rychlost jízdy, dostala s vozidlem smyk a sjela vlevo mimo komunikaci, kde havarovala. Žena utrpěla lehké zranění a následně byla vyšetřena ve zdravotnickém zařízení v Klatovech. Ohledáním vozidla bylo zjištěno, že na vozidle jsou umístěny zimní pneumatiky, které nesplňují stanovenou normu 4 mm, kdy byla naměřena hodnota 1,6 mm dezénu na pneumatikách.

Dechová zkouška na alkohol byla provedena s negativním výsledkem. Odhadnutá škoda činí dvacet tisíc korun. Podobně skončila i druhá žena-řidička…

Na střeše skončil i mercedes

V pondělí 28. prosince letošního roku jela také třicetiletá žena ze Sušicka s vozidlem tovární značky Mercedes v 8.20 hodin směrem na Železnou Rudu. U obce Dobrá Voda v blízkosti Hartmanic, při projíždění pravotočivé zatáčky dostala s vozidlem též smyk a  havarovala vpravo mimo komunikaci, kde se vozidlo převrátilo na střechu.

Řidička se podrobila dechové zkoušce s negativním výsledkem. Žena byla převezena k lékařskému vyšetření do nemocnice v Sušici.

Policisté dopravní nehodu dále šetří.

nprap. Ladmanová Dana

Inzerce