TOPlist

Drogově závislý sexuální deviant obtěžoval ženy na Jižním městě. Pro společnost je nebezpečný

Kriminalisté vyšetřují případ muže, který minimálně ve třech případech pronásledoval ženy na Jižním Městě a při tom masturboval.

První případ se stal v květnu v ulici Stříbrského 9, kde šla poškozená dopoledne po ulici s kočárkem, když ji začal podezřelý pronásledovat a přitom masturboval. Žena ve strachu zaběhla do panelového domu, ale to muže neodradilo a v nemravnostech pokračoval dále.

Druhý případ se stal v září v Modletické ulici. Dvě dívky tam procházely ulicí a stejný podezřelý, jako v prvním případě, stál u křoví a masturboval. Děvčata se ho neúspěšně pokusily zahnat a muž je začal pronásledovat, přičemž vydával jisté zvuky. Jelikož měl stažené kalhoty a nemohl běžet, tak se dívkám podařilo utéci.

Poslední případ se stal v Mendelově ulici, kde muž poškozenou pronásledoval, onanoval a požadoval po ní, aby ho uspokojila. Žena před ním utekla k panelovému domu, kde zvonila na zvonky a dožadovala se pomoci. Na domovním telefonu se jí ozval nějaký muž, kterému řekla, že ji chce někdo znásilnit. Pomoci se však nedočkala. Naštěstí šel po ulici jiný muž, který onanistu zahnal. Zároveň tento zachránce devianta poznal, díky čemuž se ho kriminalistům povedlo ztotožnit a zadržet.

V tuto chvíli je šestadvacetiletý muž stíhaný pro trestný čin výtržnictví a je ve vazbě. Ze znaleckého posudku z oboru psychiatrie a sexuologie mimo jiné vyplývá, že pobyt obviněného na svobodě je pro společnost nebezpečný, je vysoce pravděpodobná sexuální deviace a patologická sexuální agresivita. Obviněný je také drogově závislý a jeho agresivita se stupňuje.

Kriminalisté se domnívají, že by muž mohl mít takových skutků na svědomí více. Proto žádají veřejnost o spolupráci, aby se na linku 158 ozvaly případné další poškozené, které mají s mužem na fotografiích obdobné zkušenosti.

Inzerce