TOPlist

Dopravní nehody na Pardubicku, linka 158 a poslední dny roku

Ani poslední den v loňském roce pardubičtí policisté nezaháleli. Ještě před třetí hodinou ranní vyjížděli muži zákona z pohotovostního a eskortního oddělení na vlakové nádraží. Tam se měl podle telefonického oznámení na linku 158 pohybovat muž a obtěžovat cestující.

Netrvalo dlouho a policisté se na nádraží objevili znovu. Operační důstojník je tam vyslal prověřit další oznámení. Kolem půl čtvrté volala na tísňovou linku žena, kterou měl napadnout její přítel.
V obou případech se však mělo jednat pouze o nedorozumění a policisté nezjistili žádné porušení zákona.

Konec roku a petardy
Strojvedoucí vlaku jedoucího po trati přes Moravany, viděl partu lidí házejících světlice do kolejiště. Policisté popsaný úsek zkontrolovali, ale nikoho již v těchto místech nenalezli. Vše se nakonec obešlo bez jakéhokoli ohrožení na zdraví nebo poškození cizího majetku.

Dopravní nehody
Na Pardubicku řešili policisté předposlední den roku jen dvě nehody. U první mělo dojít ke střetu dvou osobních vozidel v Pardubicích, při kterém byly lehce zraněny 4 osoby. Druhá byla srážka automobilu se srnou nedaleko Starých Čívic. Kromě usmrcené zvěře nebyl nikdo z účastníků zraněn. Dechové zkoušky u obou dopravních nehod vyloučily řízení pod vlivem alkoholu.
nprap. Jana Drtinová, DiS.

Inzerce