TOPlist

Do řeky ve Stráži nad Nisou měl spadnout muž. Pátrání bylo však neúspěšné

Ve středu krátce před devátou hodinou večer přijali policisté na tísňovou linku 158 oznámení, že ve Stráži nad Nisou mělo u firmy Benteler dojít k pádu muže do řeky.

Ihned po oznámení probíhala ve spolupráci s libereckými hasiči pátrací akce, kdy tyto složky společně propátrávali řeku a její okolí. Pátrací akce byly dvě, v hledání se pokračovalo i ve čtvrtek v ranních hodinách za denního světla. Provedla se též kompletní kontrola koryta řeky, kde je hloubka zhruba okolo 30 cm. Policisté dále ohledali důkladně oba dva břehy, soustředili se na místa, kde by se tělo mohlo potencionálně zachytit či uvíznout a zkontrolovali i česla elektrárny, která přehrazuje daný úsek  řeky.

Zatím je vše záhada, nikdo se nenašel

I přes vynaložení maximálního úsilí se však nikoho nepodařilo nalézt, a to ani například žádné části oblečení či osobní věci. Rovněž ani v tuto chvíli není hlášena žádná čerstvě pohřešovaná osoba.

Vzhledem k tomu, že se nepodařilo doposud nikoho nalézt, může připadat v úvahu i verze, že se nic nestalo a nebo tam mohl někdo spadnout a na jiném místě zase vylézt. Na základě zjištěných informací prověřují policisté i věrohodnost oznámení.
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová

Ilustrační foto

Inzerce