TOPlist

Desítky policistů pátraly v lesích na Kladensku po pohřešovaném mladíkovi, našli ho živého Dobrá práce!

Kladenští policisté pátrali po dvaceti pětiletém mladíkovi z Kladna, neboť na základě odeslání několika jeho telefonických zpráv dne 22. dubna 2015, vznikla obava o jeho zdraví a život.

Policejní hlídky již ve večerních hodinách ve středu 22. dubna 2015 uskutečnily pátrací akci v místě bydliště a v ulicích Kladna. Taktéž bylo provedeno pátrání v obci Bratronice a v jejím širokém okolí, neboť mladík měl k této obci blízký vztah. Pátrací akce byla ukončena v nočních hodinách s negativním výsledkem.

Následující den ve čtvrtek 23. dubna v dopoledních hodinách byla zahájena další pátrací akce v rozmanitém lesním porostu v okolí obce Bratronice. Do této rozsáhlé pátrací akce bylo nasazeno celkem padesát čtyři policistů včetně čtyř policistů ze skupiny kynologie se svými služebními psy. Celá pátrací akce probíhala ve spolupráci s pracovníky společnosti Vojenské lesy ČR, kteří mají místní znalost.

Tentokrát byla pátrací akce úspěšná. Kolem čtrnácté hodiny byl mladík nalezen v lese nedaleko mysliveckého posedu. Mladý muž se v době vypátrání nacházel ve špatném zdravotním stavu, ale bez zranění. Na místo byla ihned přivolána rychlá záchranná služba, která dvaceti pětiletého mladíka převezla do nemocnice k hospitalizaci.

Pátrací akce byla s pozitivním výsledkem ukončena a policisté se vrátili zpět na svá oddělení k dalšímu výkonu služby.

Inzerce