TOPlist

Členové sboru dobrovolných hasičů z Lhoty již podruhé pózovali pro kalendář

První ročník projektu ,,Kalendář SDH Lhota 2014 byl natolik úspěšný, že se místnímu sboru podařilo dosáhnout i původního cíle projektu – tím bylo pořízení požárního čerpadla.

Za přispění Obce Dolní Břežany v roce 2015 tedy pořídili nové čerpadlo PS-16. Kladné ohlasy, pochvaly a hlavně zájem o kalendář však muže opravdu mile překvapily. Nejdál se kalendář podíval až na hasičskou stanici do New Yorku a v tu chvíli bylo jasné, že někdy vznikne kalendář další….a ještě lepší.

V únoru 2015 tedy přišel ten pravý čas a společně s firmou Duffek, FRP Services, s.r.o a POŽÁRY.cz místní hasiči odstartovali projekt s názvem: ,,Kalendář SDH Lhota 2016″

Spojil se tým a fotilo se

Dali dohromady skvělý tým složený ze členů sboru, přítelkyň, manželek a kamarádek, které se ujaly role modelek, a mohli začít. Téma i styl fotografií byly tentokrát zvoleny lehce vážnější než v předchozím ročníku, kalendáři to však neubralo na kráse.

Zájemci se mohou těšit na opravdu povedené a nevšední pohledy na práci hasiče jako je např. záchrana osoby z rozhledny pomocí lezeckých prostředků, zásah s letištním speciálem Panther, požár vánočního stromečku a mnoho dalších skvělých fotografií.

O fotoaparát se postaral Václav Hodina a Jiří Frankl, art director a retuše – Míla Franklová, retuše – Václav Hodina, design kalendáře –  Jakub Melichar a Tisk – Gramon print s.r.o..

Poděkování. A taky – kde kalendář koupit…

Zvláštní poděkování patří všem členům SDH Lhota a všem modelkám a modelům, kteří se dobrovolně a bez nároku na honorář zúčastnili focení.

Děkujeme všem přátelům za podporu, zapůjčení prostor a prostředků k focení. Poděkování také patří HZS Středočeského kraje zejména panu plk. Zobinovi a příslušníkům KOPIS Kladno, Stanici HZS Jílové u Prahy, společnosti Letiště Praha, a. s. a stanici HZS Letiště Praha, členům jednotky HASIČI – RESCUE, JSDH Dolní Jirčany, členům Biohazard týmu Ambulance   Meditrans s.r.o., Gramon print s.r.o., Dräger Safety s.r.o., POŽÁRY.cz, FRP Services, s.r.o. a firmě DUFFEK

Cena jednoho kalendáře je 200Kč, nebo 200Kč + poštovné při zasílání poštou. Objednávky   na tel: 737 259 138, email: hasici@sdh-lhota.cz , web: www.sdh-lhota.cz, nebo Facebook: SDH Lhota 1936

Inzerce