TOPlist

Chtěli rozměnit bankovky. Žena po jejich odchodu zjistila, že jí v kase chybí peníze

Tachovští policisté se zabývají případem, který se stal 2. prosince 2015 v Tachově. Do jedné prodejny drogerie vstoupili krátce před 11:30 hod. dva muži, kteří si vybrali zboží a zaplatili za něj. Následně jeden z nich požádal pokladní o směnu peněz a záměrně přitom odváděl její pozornost. Poté o směnu peněz požádal i druhý muž, kterému pokladní taktéž vyhověla. Po jejich odchodu zjistila, že ji v pokladně chybí částka ve výši 3 000 korun.

Popis mužů:

První z mužů je běloch, vysoký přibližně 185 cm, stáří kolem 35 let. Měl krátce střižené světlé vlasy, hovořil česky. Oblečen byl do světle modré zimní bundy s kapucí a modrých riflí.

Druhý muž je běloch ve věku kolem 40 – 50 let, vysoký přibližně 170 cm. Hovořil česky. Oblečen byl do tmavě modré zimní bundy s vodorovným červeným pruhem na prsou, bílým lemem zipu a bílým proužkem na rukávech. Dále měl na sobě modré rifle a na hlavě měl šedou čepici, tzv. bekovku.

Tachovští policisté nyní žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace, které by napomohly k objasnění tohoto případu a ke ztotožnění dvou mužů ze záznamu, aby je kontaktovali na tel.: 974 337 710. Poznatky lze sdělit také na nejbližším oddělení policie či na linku tísňového volání 158.

por. Bc. Dagmar Jiroušková

Inzerce