TOPlist
Inzerce

Chodec ve Valašském Meziříčí utrpěl těžké zranění. Kdo pomáhal?

Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti čtvrtečního střetu auta a chodce ve Valašském Meziříčí. Chodec byl převezen na ošetření do nemocnice.

Těžké zranění chodce si vyžádala čtvrteční dopravní nehoda ve Valašském Meziříčí. Dopravní nehoda se stala ve čtvrt na tři odpoledne a to v prostoru přechodu pro chodce na ulici Nádražní. Od ulice Sokolská směrem k vlakovému nádraží přijížděl s nákladním vozidlem Mitsubishi Fuso Canter osmašedesátiletý řidič z Rožnovska. U přechodu na pravé straně ke směru jízdy náklaďáku stál dvacetiletý muž z okresu Kroměříž. Na přechodu došlo při průjezdu vozidla ke střetu, kdy chodec utrpěl těžké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Dechové zkoušky byly u obou účastníků negativní.

Kdo pomáhal?

Jak přesně ke střetu došlo, zjišťují nadále dopravní policisté. Poskytnout důležité informace by jim mohl muž, který pomáhal při první pomoci zraněnému chodci. Tento muž přijel bílým osobním autem a to ze směru od vlakového nádraží. Policie proto žádá tohoto muže, ale i ostatní svědky této dopravní nehody, ať poskytnou informace na jakékoli policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

por. Bc. Vladislav Malcharczik

Inzerce