TOPlist
Inzerce

Čelní střet s dodávkou nepřežily ve fabii dvě ženy, zraněno bylo dvouleté dítě

Na silnici I/7 u obce Lotouš na Kladensku došlo v pondělí odpoledne k velmi vážné dopravní nehodě.

Dodávka jedoucí směrem na Chomutov přejela ze zatím neznámých příčin do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucí fabií. Řidič dodávky utrpěl při nehodě vážná zranění. V osobním voze cestovaly dvě ženy a dvouleté dítě. Obě ženy při nehodě utrpěly zranění neslučitelná se životem, dítě vyvázlo díky autosedačce se zraněním.

Na místo nehody okamžitě vyrazila hlídka DI PČR Kladno, posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje, RZP a RV ZZS ASČR, jednotky HZS SČK ze stanice Slaný a Kladno a povolány byly také vrtulníky LZS Kryštof 01 z Prahy a Kryštof 15 z Ústí nad Labem.

U dvou žen lékař konstatoval exitus. Řidiče dodávky transportoval pražský vrtulník LZS do motolské nemocnice. Posádka ZZS Středočeského kraje pak transportovala do stejné nemocnice dvouleté dítě z osobního vozu. Vrtulník LZS Kryštof 15 z Ústí nad Labem byl ještě cestou na místo odvolán zpět na základnu.

Silnice byla na několik hodin obousměrně uzavřena. Hasiči vyprostili z vozidla obě mrtvé osoby a asistovali záchranářům a policistům.

Nehodou se zabývají kriminalisté.

Inzerce