TOPlist

Čelní střet dvou vozidel na jihu Čech nepřežili tři lidé

V pátek krátce po šesté hodině ranní přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na silnici I. třídy č. 3 za obcí Borek ve směru z Českých Budějovic na Tábor. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že se nedaleko obce Chotýčany čelně střetly dva osobní automobily.

Vozidlo značky Škoda Felicia jelo ve směru od Tábora na České Budějovice, v protisměru jelo vozidlo značky Citroen Saxo, které řídila žena (52 let). Ve vozidle značky Škoda Felicia seděly dvě osoby – muž (56 let)a žena (32 let). Z dosavadního šetření vyplývá, že řidička vozidla značky Citroen z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím vozidlem.

Profesionální hasiči z Českých Budějovic ihned po příjezdu začali vyprošťovat, lékař ale u dvou osob z jednoho vozu a jedné osoby v druhém automobilu konstatoval smrt.

Dopravu na místě nehody řídí policisté. Objízdná trasa vede po silnici č. II/603. Silnice bude uzavřena pravděpodobně až do poledních hodin. Policisté nadále zjišťují přesné okolnosti této tragické dopravní nehody.

Inzerce