TOPlist

Je vrah z Kmetiněvsi „mazánkem“ nebo noční můrou naší justice?

Lidský odpad, který před deseti lety v Kmetiněvsi zavraždil a znásilnil svoji třináctiletou spolužačku, dostal v září tříletý trest za loupežné přepadení zákazníka herny.

Tento „člověk“ má ve svých 23 letech na kontě tyto trestné činy. Vraždu a znásilnění, krádež a omezování osobní svobody, výtržnictví a ohrožení pod vlivem návykové látky, a loupežná přepadení. Ani to však našim soudům nestačí k tomu, aby dostal více než 3 roky.

A tak se ptám, kdo bude další obětí této zrůdy, o které každý ví, že už ho nikdo nikdy nenapraví. Bohužel jediní, kteří tvrdí opak jsou lidé, kteří by mu v tom mohli zabránit.

Čeká se na další vraždu? Je to časovaná bomba. A k tomu nikdo nepotřebuje posudky „renomovaných“ psychologů. Nedávný případ jeho soukmenovkyně, která ubodala studenta jen díky absolutní ignoraci zákonů a logických postupů odpovědnými lidmi, jim budiž výstrahou. Kdo je další na řadě? Která žena se mu připlete do cesty?

V našem státě jsou soustavně porušována občanská práva, a to především institucemi, které by je měly hájit. Brutální útoky určitých skupin proti našim občanům jsou orgány činnými v trestním řízení bagatelizovány a alibisticky a zbaběle posuzovány jako přestupky proti občanskému soužití, za který hrozí pouze pokuta, a to je skandální!!

Vrah třináctileté dívky z Kmetiněvsi na Kladensku je podle jeho vychovatele připravený obstát v normálním životě. V ústavu na pražském Proseku chce Robin P. zůstat už jen týden, pak se přestěhuje do vlastního bytu a začne žít nový život. „Má normální vztah s dívkou, našel si i práci,“ řekl pedagog Patrik Matoušů.(8. ledna 2010)

Robin P. je na svobodě, ale musí striktně dodržovat podmínky propuštění. „V pátek dopoledne náš ústav opustil. Musí pravidelně docházet na ambulantní léčbu stanovenou ošetřujícím lékařem. Pokud by to přestal dodržovat, hrozí mu nařízená léčba v detenčním ústavu,“ potvrdil ředitel výchovného ústavu v Praze na Klíčově Patrik Matoušů. U Robina psychiatři objevili vzácnou, o to ale víc nebezpečnou sexuální deviaci – útočný sadismus. Takové jedince sexuálně uspokojuje mučení, které často končí vraždou.(22. ledna 2010)

Vrah Robin P. (19), který v roce 2004 v Kmetiněvsi u Kladna brutálně ubodal a poté znásilnil spolužačku Barborku (†13), hledal po propuštění z výchovného ústavu své první zaměstnání. Začal pracovat v obchodě s oblečením v pražských Letňanech. Odtud ho ale vyhodili pro neschopnost. A teď se po něm údajně slehla zem! Starosta Kmetiněvsi, který z Robina od jeho propuštění nespustil oči, navíc tvrdi: „Neléčí se!“ (6. srpna 2010)

Leden 2004: V Kmetiněvsi na Kladensku zabil a pak znásilnil spolužačku Báru N. (†13). Po devíti měsících ho prozradily vzorky DNA, které odevzdalo 700 mužů z okolí. Jako mladistvý se vyhnul kriminálu.

Listopad 2008 až září 2009: Měl být zavřený v diagnostickém ústavu v pražském Klíčově, ale dělal si z toho holubník.

Celkem třicetkrát pláchl a tedy mařil úřední rozhodnutí.

Leden 2011: Na pražském Žižkově se zúčastnil bitky, kde spolu s dalšími devíti kumpány zmlátili jiného muže.

Listopad 2011: V pražských Vysočanech se účastnil další bitky. Tentokrát s pěti kamarády.

Únor 2012: Byl vyšetřovaný jako podezřelý krádeže mobilního telefonu.

Srpen 2012: V Baru U Chuďase na pražském Proseku měl údajně někoho okrást o mobil a peníze.

Listopad 2012: Dopustil se výtržnosti, když v Praze na Proseku, kde bydlí i jeho přítelkyně Petra P. (25), rozbil vchodové dveře.

Březen 2013: U obchodního domu na Proseku napadl pěstí jiného muže, který bránil ženu, kterou slovně napadal.

Červenec 2013: S přítelkyní Petrou P. okradl jejího dědu o 92 tisíc korun. Ten sice později zemřel. Letos v březnu udělil soud Robinovi podmínku. Na místo krádeže ho tehdy vezl kumpán Tomáš S.

Srpen 2013: V Doksech ujel od nehody. Policie ho vzápětí chytila opilého a údajně i pod vlivem drog. U soudu dostal letos v lednu podmínku.

Leden 2014: V herně se s kamarádem Tomášem S. (23) domluvil, že okradou muže, který vyhrál na výherním automatu. Nalákali ho do auta a následně obrali o peněženku.

Inzerce