TOPlist

Bezdůvodně zaútočil na dva patnáctileté chlapce. Jednoho se pokusil kopnout do hlavy a druhému dal pěstí do obličeje

Nepříjemné chvilky zažili dva patnáctiletí chlapci, kteří šli v úterý 18. prosince 2018 okolo 14. hodiny ze školy po pěšině kousek od Nedvězské ulice v Praze 10. Chvilku za nimi totiž šla skupinka tří starších chlapců a cosi na ně halekala. Zanedlouho je jeden z nich došel a bezdůvodně zaútočil. Nejprve jednoho z poškozených kopl do vnějšího stehna levé nohy a pak ho udeřil pěstí do nosu. Vzápětí přistoupil k druhému poškozenému a pokusil se ho kopnout do hlavy, což poškozený vykryl. Útočník byl na místě s dalšími dvěma staršími chlapci, kteří se do útoku nezapojili a společně po napadení odešli do metra Skalka.

V metru všechny tři hledané chlapce zachytila kamera a nyní pátráme po jejich totožnosti. Jestliže je někdo pozná, ať se ozve na linku 158.

Poškozený popsal útočníka jako Róma, který byl ve věku okolo 17 let, vysoký přibližně 170 cm, sportovnější postavy a měl na krátko ostříhané černé vlasy, které byly nahoře delší a po stranách vystříhané. Jako markant uvedl, že měl na nohou červené boty.

Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Inzerce