TOPlist

Auto projíždělo kolem zastávky, někdo z něj vyhodil vejce. Zranilo čekající ženu

Ostravští policisté prověřují v těchto dnech okolnosti ublížení na zdraví. Ke skutku došlo 10. 11. 2015 krátce před 18.15 hodin v prostoru autobusové zastávky Svinov mosty na ulici Opavské v Ostravě-Svinově.

Dosud nezjištěný pachatel vyhodil z jedoucího vozidla (zatím nespecifikované značky) nejprve předmět, který se roztříštil. Z informací, které jsou známy, vyplývá, že mohlo jít o žárovku. Střepy předmětu pak dopadly do prostoru zastávky. Vzápětí po této události došlo k obdobné situaci.

V druhém případě bylo z vozu za jízdy neznámým hozeno zřejmě vejce. Toto zasáhlo tvář 53leté cestující, čekající na zastávce. Žena byla otřesena, zraněna a zprvu netušila, čím byla zraněna. Vzhledem k intenzitě úderu usuzovala na zasažení kamenem. Nicméně následně byla detekována i část skořápky a potřísnění vejcem.

Žena byla ošetřena lékařem, doba léčení způsobeného zranění není dosud specifikována. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Spolu se ženou čekali v prostoru zastávky také další cestující, jeden z nich ženě pomohl. Identitu tohoto muže již známe, nicméně přivítáme jakékoli další informace k věci, svědci je mohou uvést na lince 158.

mjr. Mgr. Gabriela Holčáková

Inzerce