TOPlist

Advokátka zmizela beze stopy. Nevíte o ní něco právě vy?

Detektivové pátrají po šestapadesátileté ženě, která beze stopy zmizela. I když už v minulosti policie vyzývala ke spolupráci, zatím je pátrání neúspěšné. Jelikož panují obavy, že se mohla stát obětí násilného trestného činu, celý případ si převzali detektivové z 1. oddělení Krajského ředitelství hlavního města Prahy. Celý případ je nyní prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu zbavení osobní svobody, za což pachateli hrozí až dvanáctiletý pobyt za mřížemi.

Prošetřováním detektivové mimo jiné zjistili, že žena pracuje jako advokátka a v blízké době měla publikovat knihu, která podle jejích slov měla mít politický podtext. Na 1. prosince byl ohlášen křest této knihy, na který se však také nedostavila. Policisté také zjistili, že naposledy byla viděna v pondělí 9. listopadu v 16 hodin v Praze 7 v ulici Dukelských hrdinů, kde zařizovala křest této knihy.

Jestliže má někdo informaci o možném výskytu této ženy nebo by mohl jakkoliv přispět k objasnění tohoto zmizení, ať kontaktuje linku 158.

por. Bc. Jan Daněk

Inzerce