TOPlist

VAROVÁNÍ: Pražská policie varuje pejskaře ve Stromovce

Dva oznamovatelé na místní oddělení přinesli, nezávisle na sobě, každý jeden vuřt. Tyto masné výrobky našli oznamovatelé na prostranství psí louky v královské oboře Stromovka v Praze 7. Oba kusy uzeniny byly upraveny, takzvaně vydlabány, a ve vzniklé dutině byl nasypán bílý prášek neznámého původu.

Už první z vuřtů policisté okamžitě odeslali na znaleckou expertízu ke zjištění, jak dalece může být obsah dutiny uzeniny nebezpečný především pro pejsky, ale také pro jiná zvířata. Z toho důvodu proto momentálně nemůžeme jednoznačně konstatovat, že je bílá látka jed. Nicméně obezřetnost je každopádně na místě.

Na základě prvotního dopoledního oznámení vešli policisté okamžitě do úzké spolupráce jak s úřadem městské části Praha 7, tak se strážníky Městské policie hlavního města Prahy, kteří neprodleně prostranství psí louky zkontrolovali a doposud ho monitorují.

Zároveň z tohoto místa prosíme každého, kdy by si během dnešního dne všiml podezřelé osoby, která cosi rozhazuje na psí louku, nebo v její těsné blízkosti, nechť nás o tom informuje prostřednictvím linky tísňového volání 158.

no images were found


[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce