TOPlist

PÁTRÁNÍ: Pražská policie pátrá po ženě, která odcizila prezervativy za 18 tisíc

Od 22. července pátrají prosečtí policisté po neznámé ženě, která odcizila krátce před devatenáctou hodinou z drogerie na Vysočanské ulici 87 balení různých druhů a značek pánské ochrany. Odcizené zboží vzala z volného prodeje, ukryla ho v tašce a prošla bez zaplacení prostory pokladen. Zaměstnanci nahlásili policistům krádež druhý den a předali jim zároveň videozáznam zachycující mladou ženu při krádeži. Způsobená škoda se vyšplhala až k osmnácti tisícům korun.

K hledané:
Žena je ve věku mezi 25 až 30 lety, štíhlé postavy, vysoká asi 175 centimetrů. Má opálenou nebo snědou pleť a tmavé dlouhé vlasy. Oblečená byla do tmavých šatů s výstřihem, na kterém měla oblečený šedý svetr. Na krku měla mohutný náhrdelník ze žlutého kovu, na levé ruce bílé hodinky nebo náramek a ve vlasech měla sluneční brýle. Na nohou měla letní páskovou obuv a přes rameno tmavou dámskou tašku sportovního typu.

Hledaná žena je podezřelá ze spáchání trestného činu krádeže a v případě dopadení jí hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Jakékoliv informace k její totožnosti, pohybu nebo pobytu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce