TOPlist

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po ženě trpící schizofrenií

schizoKriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají od 21. 1. 2013 po šestatřicetileté Šárce Baběradové.

Ženu naposledy viděl její otec v neděli 19. 1. 2014 kolem 14:00 hodiny v místě trvalého bydliště v Praze 10 v ulici Hornoměcholupská. Následující den spolu ještě telefonovali, ale později již měla svůj mobilní telefon vypnutý. V minulosti se nikdy nestalo, že by žena odešla mimo bydliště bez vědomí otce. Pohřešovaná je schizofrenička a musí užívat léky. V případě, že je neužívá, se její stav markantně zhoršuje. V minulosti byla opakovaně hospitalizována v psychiatrické léčebně. Žena je velmi vášnivou kuřačkou a ráda navštěvuje restaurace. Po Praze cestuje metrem i autobusem.

Pohřešovaná žena je vysoká 160 – 165 centimetrů, silné postavy. Má kulatý obličej, velké hnědé oči a dlouhé vlnité hnědočerné vlasy po ramena s pěšinkou uprostřed hlavy.

Naposledy na sobě měla hnědý kožíšek, manšestrové kalhoty nezjištěné barvy a kozačky černé barvy do půli lýtek.

Policie touto cestou žádá širokou veřejnost o poskytnutí jakýchkoli informací, které by vedly k vypátrání pohybu nebo pobytu pohřešované Šárky Barbadědové. Informace přijmou policisté na kterékoliv služebně policie nebo na bezplatné tísňové lince 158.

[tiskovka]por. Mgr. Hana Jeřábková, DiS.
tisková mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce