TOPlist

PÁTRÁNÍ: Pachatel se pokusil vloupat do zaparkovaného vozu

V noci 12. prosince 2013 se vydal dosud neztotožněný muž do podzemních garáží v pražských Hlubočepech. Tam si vytipoval vozidlo, do kterého se chtěl záhy vloupat. Jednalo se o luxusní automobil v provedení a barvách taxi. Pachatel se rozhodl, že se do vozidla dostane vypáčením dveří u řidiče. To se mu však nedařilo, tak se rozhodl, vzít si na „pomoc“ hasicí přístroj, který nalezl nedaleko od místa, kde vozidlo parkovalo. „Hasičák“ vzal a prohodil jej bočním okénkem na levé straně. Když okno rozbil, zřejmě ho někdo vyrušil, a tak si nakonec žádný lup neodnesl. Na vozidle však způsobil škodu téměř osmdesát tisíc korun.

Kriminalisté tak v souvislosti s touto událostí pátrají po muži ve věku asi 30 – 40 let, který byl oblečen do modrých džínových kalhot, modré péřové bundy, sportovních bílo černých bot a na hlavě měl čepici s kšiltem a nápisem Washington National.

Policisté tak žádají širokou veřejnost, pokud by muže na kamerovém záznamu někdo poznal, ať okamžitě kontaktuje tísňovou linku 158.


[tiskovka]por. Mgr. Hana Jeřábková, DiS.
tisková mluvčí PČR
VIDEO: PČR[/tiskovka]

Inzerce