TOPlist

Kriminalisté předvedli na OO PČR několik osob, které lidé označili za pachatele z Klánovic

Pražští kriminalisté usilovně pracují na objasnění případu z Klánovického lesa. Tedy nejen smrti mladého muže, ale také pohybem neznámého muže s pistolí v oblasti Klánovického lesa.

Po medializaci případu, ale především identikitu podezřelého muže, který se má s pistolí pohybovat po Klánovickém lese, posílají lidé z řad veřejnosti kriminalistům nespočet poznatků, ale také „tipů“ na osobu, která je osobě na identikitu velmi podobná.

V několika případech lidé oznámili na tísňovou linku, že se dotyčný nachází na konkrétním místě. Například ve středu v autobuse mezi Horními Počernicemi (Praha) a Zelenčí na Praze východ. Logicky pak musí policisté v takovém případě postupovat razantněji, než obvykle. Protože není dotyčný v autobuse sám, ale má ve svém okolí několik potencionálních obětí, či rukojmích. Proto se na zákroku v takové chvíli podílí například více policejních hlídek a zákrok vypadá „dramatičtěji“. Samozřejmě však policisté postupují v mezích zákona a tak, aby neporušili ničí práva.

Několik takových osob policisté předvedli na obvodní a místní oddělení, kde bylo ve všech případech vyvráceno, že by se mohlo jednat o osobu pachatele, ať už vraždy mladého muže, nebo ohrožování kolemjdoucích lidí v lese.

Kriminalisté děkují veřejnosti za veškeré poznatky. Všechny detailně prověřují a ze všech sil pracují na tom, aby případ co nejdříve objasnili.

Stále platí, že pokud by někdo poznal osobu na identikitu, případně by tuto osobu někde potkal, má se obrátit na linku 158.

no images were found

Inzerce