TOPlist

Kladno: Fyzicky zaútočila na ulici na dvě slečny, pomohl jim mladík

policie-pcr-131

Policisté z obvodního oddělení Kladno prošetřují případ trestného činu výtržnictví, z kterého je nyní podezřelá žena z Kladna.

Ve čtvrtek 31. března 2016 krátce po jedenácté hodině na náměstí Svobody v Kladně napadla fyzicky dvaceti tříletá žena postupně dvě devatenáctileté ženy údery do obličeje. Od tohoto agresivního útoku obě ženy osvobodil šestnáctiletý mladík, který zasáhl a útočící ženu chytil.  Výtržnice přesto od svého útoku nechtěla upustit a mladíka kousla do ruky. Po následném uklidnění tato žena opět zaútočila fyzicky na jednu z devatenáctiletých žen a úderem ji srazila na zem, kde v útoku pokračovala. V daném okamžiku opět zakročil mladík a druhá devatenáctiletá žena a agresorce v dalším fyzickém útoku zabránili.

Napadení bylo oznámeno na linku 158

Nevhodné chování a fyzické napadení bylo oznámeno na linku 158.  Na místo incidentu se dostavili policisté oddělení hlídkové služby a následně policejní hlídka z obvodního oddělení Kladno. Po provedení prvotních úkonů byla podezřelá žena převezena na místní policejní služebnu k provedení procesních úkonů.

Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že důvodem celého fyzického útoku a násilí byl odlišný názor na nevhodné chování ženy k psovi. Od své dvaceti tříleté majitelky při venčení neuposlechl povely pes větší rasy. Žena po psovi požadovala poslušnost údajně nevybíravým způsobem, což se nelíbilo přihlížejícím devatenáctiletým ženám a po výtce k výchově psa se podezřelá  ohradila  fyzickým útokem.

Obě devatenáctileté ženy byly ošetřeny v kladenské nemocnici s podlitinami a pohmožděninami v obličejové části.

nprap. Jana Šteinerová

Inzerce