TOPlist

FOTO: Řidič motocyklu zemřel u Prahy po střetu s osobním vozem

V ulici U Špejcharu v Tuchoměřicích na Praze západ, konkrétně u tamního logistického centra, došlo v neděli večer k nehodě osobního automobilu a motocyklu.

Na místo okamžitě zamířily hlídky DI PČR Praha venkov, OO PČR Hostivice, jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Roztoky u Prahy a posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje. Na místo byl vyžádán přílet vrtulníku LZS Kryštof 01.

A právě posádka vrtulníku LZS byla na místě jako první. Podle původního hlášení nebylo jasné, kde řidič motocyklu skončil, posádka vozidla ho totiž neviděla. Nakonec bylo tělo motocyklisty (23) nalezeno pod osobním automobilem. Motocykl skončil mimo komunikaci. Záchranáři se pokoušeli řidiče motocyklu resuscitovat, bohužel bez úspěchu. Lékař byl nucen konstatovat smrt.

Hasiči zajistili místo dopravní nehody a nasvítili ho pro potřeby šetření PČR. Přesné příčiny a okolnosti vyšetřují policisté z DI Praha venkov společně s SKPV. Podle předběžného šetření však mělo být příčinou nehody nedání přednosti v jízdě. Přednost nedal podle všeho řidič osobního automobilu protijedoucímu motocyklistovi.

no images were found

Inzerce