TOPlist

FOTO: Policisté z mostecké OHS zadrželi pachatele krádeže z čerpací stanice

Policisté mostecké hlídkové služby ve čtvrtek nad ránem zadrželi v Mostě 33letého muže podezřelého z krádeže na čerpací stanici v Litvínově. Pachatel tam po třetí hodině ranní rozbil skleněnou výplň a proboural se do prodejny čerpací stanice, odkud vytrhl dřevěný regál plný cigaret a vyhodil ho rozbitou výlohou ven.

Poté nasedl do automobilu a odjel ve směru na Most. Počínání pachatele neušla pozornosti všímavého svědka, který přivolal policii. Svědek si všiml i odjíždějícího automobilu parkujícího poblíž čerpací stanice. Policisté proto vyhlásili po odjíždějícím podezřelém vozu pátrání.

Na základě popisu se pak policisté mostecké hlídkové služby rozjeli směrem na Litvínov a pod Hněvínem na silnici I/13 si všimli protijedoucího automobilu, který odpovídal uvedenému popisu. Policisté se proto rozhodli, že automobil zastaví. Při pronásledování se jim podařilo automobil zastavit až u mostecké knihovny.

Při kontrole policejní hlídka nalezla v automobilu velké množství krabiček cigaret, stejné jaké byly odcizené na čerpací stanici. Třiatřicetiletý muž se posléze přiznal, že cigarety pocházejí z vykradené čerpací stanici.

no images were found


[tiskovka]TEXT: Jan Vraný, JV Press
FOTO: Policejní deník[/tiskovka]

Inzerce