TOPlist

FOTO: Muž se zabarikádoval v bytě na pražských Vinohradech

Několik policejních hlídek, Speciální pořádková jednotka, vyjednavač, strážníci městské policie a zásahová jednotka. Ti všichni vyjížděli v pátek odpoledne k domu v Řipské ulici v Praze, kde se v jednom z bytů zabarikádoval muž užívající drogy.

Jako první byli na místě strážníci městské policie, kteří přivolali hlídky PČR. Muž držel v bytě několik osob, na místo byl proto přivolán vyjednavač. Policisté z PMJ Praha pak uzavřeli ulici.

Policistům z PMJ Praha se podařilo z bytu dostat osoby, které tam pachatel držel. Protože se pokusil s nožem v ruce napadnout zakročující policisty z PMJ, byla přivolána zásahová jednotka, která však nakonec na místo nedojela, protože policisté celou situaci zvládli ještě dříve. Muž se zabarikádoval a na řadu proto přišel vyjednavač. S tím nejprve nechtěl pachatel komunikovat, posléze však se specialistou začal rozmlouvat. Když muž začal odstraňovat barikády, hrozilo, že opět napadne policisty, byl proto ze strany SPJ Praha proveden zákrok. Policisté za užití taseru muže zpacifikovali. Celý incident se obešel bez zranění.

no images were found

Inzerce