TOPlist

FOTO: Mrtvý novorozenec nalezený v kontejneru byl brutálně zavražděn

Nařízená pitva prokázala, že novorozeně (bylo nalezeno v kontejneru v Praze 10) zemřelo násilnou smrtí. Konkrétní příčinou byly opakované údery hlavičkou o zem nebo jinou pevnou překážku. Podle konstatování patologů se chlapeček narodil živý, byl zdravý, donošený a žil několik desítek minut. Doba porodu dítěte byla stanovena v rozmezí od 20 hodiny nedělního večera do 5 hodiny pondělního rána.

Detektivové případ kvalifikovali jako trestný čin vražda, kdy v případě odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo trest výjimečný. Na základě těchto otřesných závěrů opětovně prosíme veřejnost, zdali někdo ve svém okolí zaznamenal ženu v pokročilém stádiu těhotenství, která porodila, ale nyní nemá dítě, aby se ozval na linku 158.

Aktualizace:
Kriminalisté zjistili, že novorozenec byl zabalený do igelitové tašky s označením firmy Dynamite, která není na našem trhu k dostání. Proto by ji někdo mohl poznat a přispět tak k dalšímu posunu v případu. Jestliže máte nějakou informaci v souvislosti ke shora uvedené informaci, prosím, ozvěte se na linku 158.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: Policejní deník + PČR[/tiskovka]

Inzerce